Vybráno z blogu

Studentský klub projektového řízení nezahálel ani v období korona virové krize. I když jsme se nemohli scházet osobně, připravili jsme 29. dubna pro naše členy i další příznivce projektového řízení online workshop se zkušeným řečníkem a seniorním konzultantem projektového řízení Přemyslem Mikou, který byl jedním z přednášejících na naší konferenci PMcon 2019.

Tématem workshopu byl Leadership a vedení týmů a povídali jsme si mimo jiné o tom, jaké jsou vlastnosti dobrého leadera, jak pracovat s lidmi, vhodně komunikovat a motivovat ostatní, o osobní vizi či o 4 základních stylech leadershipu a jak si zvolit ten správný.

Leaderem se člověk rodí, nebo stává? Co byste řekli vy? Pokud se chcete o podobných tématech dozvědět více, dejte nám o sobě vědět na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo se rovnou přijďte podívat na naši další připravovanou akci!

 

Studentský klub projektového řízení (SKPŘ) každoročně organizuje pro své členy a zástupce spřátelených organizací vánoční večírek. Zatím poslední večírek se konal 5. prosince 2019 v prostorách Café Vítkov.

Večírek zahájila předsedkyně SKPŘ Eva Zavadilová slavnostním přípitkem a přivítáním nových členů klubu. Všichni nováčci byli poté oficiálně pasováni na členy klubu při čtení klubového desatera. Večerem účastníky dále provázela Ivona Maršíková, která společně se svými kolegy připravila zajímavý program.

Nejprve se konal zábavný Kvíz nejen o SKPŘ, nad kterým se účastníci rozdělení do 3 skupin pořádně zapotili. Následovala tradiční projekťácká tombola s příběhem a vtipnými dárky, které nesmí chybět žádnému správnému projekťákovi.

Během bohatého programu se účastníci mohli posilnit drobným občerstvením. Atmosféra večírku byla velice příjemná a už se všichni těšíme na příští akci SKPŘ.

Druhý ročník konference PMCon pořádaný Studentským klubem projektového řízení (SKPŘ) s sebou přinesl opět pozitivní ohlasy. Dne 5. 6. 2015 se na České zemědělské univerzitě sešlo na 190 nadšenců do projektového řízení, na konferenci s podtitulem „Jak řídit projekty a nezbláznit se“. Jak konference probíhala se můžete dozvědět v tomto článku. Pokud jste se konference nemohli zúčastnit, nezoufejte. V článku najdete také odkaz na videozáznamy z dopoledního přednáškového bloku.

Partneři klubu