Ačkoliv nám letos situace nedovolila potkat se osobně, i přesto jsme se s aktivními členy klubu sešli 11.12.2020 na online vánočním večírku SKPŘ. Večerem nás provázela skvělá moderátorka Eva Hellebrandová, která si pro nás společně s předsedkyní SKPŘ Evou Zavadilovou připravila zábavný program včetně balíčků s překvapením, které nám předem osobně doručily.

Večírek zahájila předsedkyně SKPŘ Eva Zavadilová shrnutím toho, co se nám v uplynulém roce podařilo zrealizovat. Poté jsme si rozbalili balíčky a následoval slavnostní přípitek šampaňským z balíčků.

Program dále pokračoval online dotazníkem, ve kterém jsme se měli s ostatními anonymně podělit o naše tajná přání a sny. Při vyhodnocování jsme společně tipovali, kdo daný sen napsal a proč. Častokrát jsme se s našimi tipy netrefili a o to překvapivější informace jsme se tím pádem o našich kamarádech z klubu dozvěděli.

Poté nás čekaly kreativní úkoly na téma „Co pro nás představoval rok 2020“, při kterých jsme se pořádně zapotili (především ti, kteří neumí moc kreslit, jako třeba já). Naše výsledné výtvory byly ale i přesto velice zdařilé. Opět jsme pak společně hádali, co má daný obrázek vyjadřovat. I vy si můžete zkusit tipnout na základě fotografie níže.  

Ačkoliv se uplynulý rok všeobecně točil především okolo COVID-19, my jsme si ho v rámci SKPŘ vyhodnotili i pozitivně – v čem tento rok stál za to. A přišli jsme také na spoustu věcí!

Atmosféra večírku byla navzdory online formě velice příjemná a už se všichni těšíme na další akce SKPŘ v novém roce 2021, který bude pořádně nabitý. A věříme, že se se všemi členy i s vámi konečně potkáme osobně!

 

Partneři klubu