PMcon 2018

V pátek 25. května 2018 se již po páté uskutečnila konference o projektovém řízení PMcon! U příležitosti tohoto jubilejního ročníku si organizátoři konference vzali na paškál téma digitální věk, které se dotýká nás všech a zdaleka se nevěnovali jen IT, jak by se na první dojem mohlo zdát. Konference se uskutečnila ve Studijním a informačním centru České zemědělské univerzity v Praze, kde ji během jediného dne navštívilo téměř 200 účastníků z řad studentstva, odborníků z praxe i široké veřejnosti.

Report z akce

Fotogalerie z akce na Facebooku

Videozáznamy přednášek

Videomedailonek z akce

PMcon 2017

2. června 2017 se ve Studijním a informačním centru ČZU uskutečnil již 4. ročník konference PMcon, tentokrát na téma Krok do neznáma… aneb čím prochází začínající projekťák. Konference se dohromady zúčastnilo přes 150 studentů, juniorů i ostřílených profesionálů z praxe. Záměrem konference bylo jak inspirovat aspirující projekťáky a pomoci jim navázat jedny z prvních kontaktů v oboru, tak pomoci posunout dále ty, kteří už svou kariéru v projektovém řízení nastartovali. 

Report z akce

Fotogalerie z akce na Facebooku

Videozáznamy přednášek

Začni s neziskovkou 2017

Veletrh neziskových organizací Začni s neziskovkou 2017 byl již 4. ročníkem projektu Studentského klubu projektového řízení.

Uskutečnil se v Kruhové hale na České zemědělské univerzitě v Praze 23. března 2017 od 10:00 do 15:00.

PMcon 2016

Třetí ročník konference PMcon pořádaný Studentským klubem projektového řízení (SKPŘ) s sebou přinesl opět pozitivní ohlasy. Dne 17. 6. 2016 se na České zemědělské univerzitě sešlo na 150 nadšenců do projektového řízení, na konferenci s podtitulem „Klíč k úspěšným projektům“.

Začni s neziskovkou 2016

Veletrh neziskových organizací Začni s neziskovkou 2016 byl již 3. ročníkem projektu Studentského klubu projektového řízení.

Uskutečnil se v Kruhové hale na České zemědělské univerzitě v Praze 21. března 2016 od 10:00 do 16:00.

PMcon 2015

Druhý ročník konference PMCon pořádaný Studentským klubem projektového řízení (SKPŘ) s sebou přinesl opět pozitivní ohlasy. Dne 5. 6. 2015 se na České zemědělské univerzitě sešlo na 190 nadšenců do projektového řízení, na konferenci s podtitulem „Jak řídit projekty a nezbláznit se“.

Farmářský obchod

Cílem tohoto projektu bylo vypracovat podnikatelský záměr farmářského obchodu v areálu ČZU v Praze do 15.12.2014. Tento projekt vznikl za účely:

  • Rozvíjet znalosti a dovednosti týmu v oblasti plánování byznys projektu;
  • Zúčastnit se soutěže studentských projektů ČZU;
  • Možnost realizace farmářského obchodu ČZU za účelem podpory malých zemědělských podniků v regionu a distribuce kvalitní zemědělské produkce studentům, pedagogům a rezidentům městské části Suchdol.

 

Welcome to Freedom

Dne 26. 11. 2014 proběhla na půdě Maďarského kulturního institutu v Praze konference Welcome to Freedom, konaná u příležitosti 25. výročí Sametové revoluce. Tuto konferenci organizoval náš klub ve spolupráci s mezinárodní neziskovou organizací Linum Foundation.

PMcon 2014

V úterý 3. června 2014 proběhl na půdě České zemědělské univerzity v Praze první ročník konference PMcon s podtitulem „Úspěšný start do světa projektového řízení“. Tato akce, pořádaná dobrovolníky z řad členů SKPŘ, přilákala při své premiéře přes 150 účastníků a již teď je jisté, že první ročník nebude posledním.

Začni s neziskovkou 2014

První ročník námi pořádaného veletrhu neziskových organizací Začni s neziskovkou se uskutečnil 23. dubna 2014 v Klubu C na akademické půdě České zemědělské univerzity v Praze. 

Cílem tohoto projektu bylo seznámení studentů s neziskovými organizacemi s možností navázání kontaktů a případné vzájemné spolupráce především prostřednictvím osobního setkání na jednodenním veletrhu.

Projektová videa

Pro veřejnost vytváříme výuková videa zaměřená na projektový management. Dvojice z nich se rovněž na počátku roku 2014 umístila mezi TOP 10 v soutěži Umíš učit! pořádané Khan Academy.

Podívat se na ně můžete na našem kanálu na Youtube.

Souhrn aktivit klubu do října 2014

Následující článek, prostřednictvím kterého chceme tyto informace uchovat, obsahuje výpis aktivit pořádaných klubem před koncem října 2014, tak, jak byl uveden na našich bývalých webových stránkách.

Partneři klubu