Vybráno z blogu

Rok se s rokem sešel a my pro vás opět ve Studentském klubu projektového řízení chystáme další konferenci PMcon - letos s podtitulem „Na cestě k projektovému leadershipu“.

V pořadí již šestý ročník akce se uskuteční 31. května 2019. Tentokrát na novém místě na ČVUT v Praze 6 - Dejvicích, které kromě moderních prostor a špičkové AV techniky nabídne také lepší dopravní dostupnost.

Těšit se můžete na řadu velmi zajímavých hostů, kteří se na přednáškách a workshopech podělí o své znalosti a zkušenosti. Nosným tématem bude význam a využití aspektů leadershipu v každodenní práci projektového manažera, ale nebudou chybět ani silné životní příběhy. Nabitý den pak zakončí neformální networkingový večer.

Na PMconu 2019 vystoupí například:

  • Head of European Operations v STRV a enterpreneur Jakub Plas
  • kouč a sportovní trenér Michal Ježdík
  • Senior Consultant ve společnosti Symphera Přemysl Mika
  • Romana Mareth - Competence Leader pro oblast projektového řízení ve společnosti itelligence 
  • nebo Programová manažerka v T-Mobile a koučka Klára Novotná.

Staňte se na den cestovateli a vydejte se s námi na cestu k projektovému leadershipu. Po cestě načerpáte nejen nové informace uplatnitelné při práci na vlastních projektech a inspiraci pro svůj další rozvoj, ale potkáte také spoustu dalších účastníků, kteří směřují ke stejnému cíli.

Více informací a vstupenky hledejte na www.pmcon.cz. Novinky o akci můžete sledovat na našem Facebooku nebo Instagramu.

Těšíme se na Vás!

P.S. Jak to vypadalo na PMconu loni se můžete podívat v repotáži z akce zde.

V květnu pro vás ve Studentském klubu projektového řízení chystáme další ročník konference PMcon - akce, kterou pravidelně pořádáme pro mladé a začínající projektové manažery. Ptáte se, o čem bude?

Téma jsme letos nazvali „Projekťák v digitálním věku“. V týmu, který pro vás konferenci připravuje, totiž pociťujeme to, co pravděpodobně většina z vás také. Současný svět se mění natolik rychle, že metody a postupy, které lze najít v knihách, nebo to, o čem jsme se ještě nedávno učili ve školách, nemusí v dnešním prostředí fungovat.

Globální konkurenční prostředí vytváří neuvěřitelný tlak na rychlost inovací v organizacích, díky čemuž je způsob řízení projektů sledujících zejména klasický projektový trojimperativ (čas, rozsah, peníze) často až na druhé koleji. Komplexní prostředí, ve kterém pracujeme, činí stále obtížnějšími včasné odhalování rizik, závislostí i stakeholderů, které je dobré si pohlídat. Vyschlý pracovní trh a nastupující generace mileniálů odchovaných počítači a internetem přináší řídícím pracovníkům nové výzvy co se týče hledání zdrojů, jejich vedení, motivace, řízení týmů i kontroly. A už nejen v nadnárodních korporacích potřebujeme pravidelně a hlavně efektivně spolupracovat na projektech s lidmi ze všech koutů světa.

Léto se pomalu ale jistě blíží a s ním i další ročník Konference PMcon! Jestli Vaše srdce bije pro projektový management, velmi rádi Vás přivítáme 2. června 2017 ve Studijním a informačním centru ČZU v Praze. Tento ročník se ponese ve znamení hesla „Krok do neznáma… aneb čím prochází začínající projekťák“ a věřte, že nepřeháníme, když řekneme, že se skutečně máte na co těšit.

„Říší projektů“ Vás letos provede a o svoje zkušenosti se podělí například Alena Vejsadová, prezidentka Společnosti pro projektové řízení, Roman Slivka z IBM, Aleš Zeman z České komory PMI, ale i zástupci z ČSOB, Volkswagen Financial Services či DigiMates a mnozí další. Součástí konference je i Talent Magnet, který nabídne řadu zajímavých pracovních příležitostí, jež vám mohou pomoci nakopnout kariéru.

Nenechte si ujít nejnovější tipy v oboru prezentované odborníky s dlouholetou praxí a přijďte si vyzkoušet na vlastní kůži jak to ve světě projektového managementu chodí! Zajistěte si svou vstupenku, které jsou spolu s dalšími informacemi k dispozici na webu akce - www.pmcon.cz

A dejte také vědět svým přátelům, že se na PMconu můžete potkat. Aby vám neunikla žádná novinka, přidejte se k této události na Facebooku.

Těšíme se na Vás!

Tým PMcon 2017

 

Partneři klubu