Událost

Název:
Workshop: Efektivní týmová spolupráce s Microsoft Teams
Kdy:
středa, 28. 11. 2018, 19:45 h - 21:15 h
Kde:
Vysoká škola ekonomická v Praze - Praha 3,
Kategorie:
Akce SKPŘ

Popis

Už jsi o Microsoft Teams možná slyšel(a), ale nevíš přesně, jak funguje, nebo hledáš tipy pro zefektivnění svojí práce? Přijď na workshop, kde si názorně ukážeme, co všechno s Teamsy můžeš dělat a jak Ti mohou pomoci zjednodušit si každodenní život při spolupráci v týmech a jejich řízení!

Microsoft Teams totiž není jen další obyč instant messenger ani úložiště souborů. V rámci workshopu představíme například pokročilé možnosti pro videoschůzky, týmové diskuze, archivaci e-mailové komunikace, kanban-like plánovač, subskripce pro různé typy informací, dostupné integrace s dalšími produkty Office 365 i službami třetích stran či vychytanou mobilní appku.

Zní to zajímavě? Tak zajdi na další workshop SKPŘ, kde tento ultimátní ALL-IN-1 nástroj poznáš podrobněji. Dojde i na praktické cvičení v demo prostředí. Zájemci o vyzkoušení tedy nezapomeňte - NOTEBOOKY ČI TABLETY S SEBOU!

Workshopem vás bude provázet Ing. Tomáš Regner, PMP - zkušený projekťák a odborník na Microsoftí technologie působící ve společnosti Mainstream Technologies a aktivní člen České komory PMI a SKPŘ. Více o něm na https://www.linkedin.com/in/regnertomas/

Akce je zdarma a otevřená široké veřejnosti. Sejdeme se ve středu 28. 11. 2018 v 19:45 v místnosti SB303 na VŠE na Žižkově. Po akci bude tradičně možnost diskutovat další projektová i neprojektová témata u oroseného půllitru v jedné z blízkých hospůdek.

Svou účast můžeš potvrdit v události na Facebooku zde - https://www.facebook.com/events/268031450563191 

Těšíme se na vás!

Místo

Ulice:
Náměstí Winstona Churchilla 4
PSČ:
130 67
Město:
Praha 3
Země:
Czech Republic
Export ICS

Partneři klubu