Událost

Název:
Dan Franc (Google): Projekty v ambivalentním prostředí
Kdy:
středa, 8. 11. 2017, 19:45 h - 21:15 h
Kde:
Vysoká škola ekonomická v Praze - Praha 3,
Kategorie:
Akce SKPŘ

Popis

Mnoho organizací umí řešit komplikované úkoly, ale nezvládá komplexní - takové, které charakterizuje silná nejistota ohledně vývoje vnějšího i vnitřního prostředí a vysoký počet neznámých proměnných. Jak v takovém prostředí řešit soustavy projektů a projekty jednotlivé? Podívejme se na to s programovým manažerem ze společnosti Google, který nám ukáže, jak je možné se s komplexitou na projektech vypořádat za využití principů známým z přírodních ekosystémů či používaných v samořízených komunitách.

Daniel Franc v Google vede v roli Program Managera mezinárodní tým, jenž na globální úrovni implementuje jeden z nejrozsáhlejších světových programů pro komunitní vzdělávání v IT, který před 10 lety založil. Původně HR manager a sociolog, zároveň v USA a ČR vytvořil několik menších technologických projektů a firem, ve kterých kromě role nositele vize působil i jako technický ředitel. Coby konzultant globální spolupráce pracoval s desítkami společností z Fortune 50 až po začínající startupy a zabývá se aktivně i vzděláváním, o němž mezinárodně publikoval. Kus života strávil v USA, Austrálii a JAR a pracoval v desítkách dalších zemích. Základnu má v Praze, ale významnou část svého času tráví i nadále ve světě a domácnost mu mezitím řídí jeho kocour s kočkou. 

Akce se uskuteční 8.11. od 19:45 na VŠE v Praze v místnosti NB C a je volně přístupná široké veřejnosti.

Více informací o Danielovi najdete na jeho LinkedIn profilu. Svou účast na akci pak můžete potvrdit v příslušné události na Facebooku.

Těšíme se na viděnou!

Místo

Ulice:
Náměstí Winstona Churchilla 4
PSČ:
130 67
Město:
Praha 3
Země:
Czech Republic
Export ICS

Partneři klubu