PMcon 2018

V pátek 25. května 2018 se již po páté uskutečnila konference o projektovém řízení PMcon! U příležitosti tohoto jubilejního ročníku si organizátoři konference vzali na paškál téma digitální věk, které se dotýká nás všech a zdaleka se nevěnovali jen IT, jak by se na první dojem mohlo zdát. Konference se uskutečnila ve Studijním a informačním centru České zemědělské univerzity v Praze, kde ji během jediného dne navštívilo téměř 200 účastníků z řad studentstva, odborníků z praxe i široké veřejnosti.

Report z akce

Fotogalerie z akce na Facebooku

Videozáznamy přednášek

Videomedailonek z akce

PMcon 2017

2. června 2017 se ve Studijním a informačním centru ČZU uskutečnil již 4. ročník konference PMcon, tentokrát na téma Krok do neznáma… aneb čím prochází začínající projekťák. Konference se dohromady zúčastnilo přes 150 studentů, juniorů i ostřílených profesionálů z praxe. Záměrem konference bylo jak inspirovat aspirující projekťáky a pomoci jim navázat jedny z prvních kontaktů v oboru, tak pomoci posunout dále ty, kteří už svou kariéru v projektovém řízení nastartovali.

Report z akce

Fotogalerie z akce na Facebooku

Videozáznamy přednášek

Začni s neziskovkou 2017

Veletrh neziskových organizací Začni s neziskovkou 2017 byl již 4. ročníkem projektu Studentského klubu projektového řízení.

Uskutečnil se v Kruhové hale na České zemědělské univerzitě v Praze 23. března 2017 od 10:00 do 15:00.

PMcon 2016

Třetí ročník konference PMcon pořádaný Studentským klubem projektového řízení (SKPŘ) s sebou přinesl opět pozitivní ohlasy. Dne 17. 6. 2016 se na České zemědělské univerzitě sešlo na 150 nadšenců do projektového řízení, na konferenci s podtitulem „Klíč k úspěšným projektům“.

Začni s neziskovkou 2016

Veletrh neziskových organizací Začni s neziskovkou 2016 byl již 3. ročníkem projektu Studentského klubu projektového řízení.

Uskutečnil se v Kruhové hale na České zemědělské univerzitě v Praze 21. března 2016 od 10:00 do 16:00.

PMcon 2015

Druhý ročník konference PMCon pořádaný Studentským klubem projektového řízení (SKPŘ) s sebou přinesl opět pozitivní ohlasy. Dne 5. 6. 2015 se na České zemědělské univerzitě sešlo na 190 nadšenců do projektového řízení, na konferenci s podtitulem „Jak řídit projekty a nezbláznit se“.

Farmářský obchod

Cílem tohoto projektu bylo vypracovat podnikatelský záměr farmářského obchodu v areálu ČZU v Praze do 15.12.2014. Tento projekt vznikl za účely:

• Rozvíjet znalosti a dovednosti týmu v oblasti plánování byznys projektu;
  • Zúčastnit se soutěže studentských projektů ČZU;
  • Možnost realizace farmářského obchodu ČZU za účelem podpory malých zemědělských podniků v regionu a distribuce kvalitní zemědělské produkce studentům, pedagogům a rezidentům městské části Suchdol.

Welcome to Freedom

Dne 26. 11. 2014 proběhla na půdě Maďarského kulturního institutu v Praze konference Welcome to Freedom, konaná u příležitosti 25. výročí Sametové revoluce. Tuto konferenci organizoval náš klub ve spolupráci s mezinárodní neziskovou organizací Linum Foundation.

Partneři klubu

Watch free tv-shows on www.123movies.love/tv-shows with no downloading.