Událost

Název:
Minimalistické řízení a jeho aplikace na design produktů a řízení procesů
Kdy:
středa, 17. 10. 2018, 18:00 h - 20:00 h
Kde:
Prague,
Kategorie:
IPMA Česká Republika

Popis

Afterwork s Hanou Ducháčkovou – Minimalistické řízení a jeho aplikace na design produktů a řízení procesů

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew Vás zvou na kreativní afterwork s expertkou na minimalistické řízení Hanou Ducháčkovou, který se uskuteční dne 17. 10. 2018 od 18 hod ve školicím centru Shine Consulting na Praze 6. Akce je zdarma.

Účastníci se seznámí s hlavními aspekty minimalistického řízení. V praktické části, inspirované uměním Pabla Picassa, si pak vyzkouší efekt aplikace minimalistických principů. 
Svoji účast registrujte na formuláři v odkaze níže. Počet míst je omezený.

https://www.ipma.cz/afterwork-s-hanou-duchackovou-minimalisticke-rizeni-a-jeho-aplikace-na-design-produktu-a-rizeni-procesu-17-10-2018/ 

 

Přednášející

Hana Ducháčková působila od roku 2006 v různých zemích Evropy jako člen management týmu obřího IT projektu. Po vstupu do IBM v roce 2010 působila převážně v roli projektové a portfolio manažerky ve Švýcarsku. Mimo projektový a portfolio management má Hana zkušenosti v oblasti global delivery, řízení akvizic, tranzice a transformace, řízení procesů, finančního controllingu, critsit managementu. Mimo práce se věnuje své roli Project Management Profession Champion a vede mladé projektové manažery v IBM ke složení komplexní profesní certifikace. Dále se věnuje doktorandskému studiu na Rockfield University of Management v Zurichu, kde absolvovala nejprve bakalářské a poté MBA studium.

Místo

Ulice:
Vítězné nám. 577/2
PSČ:
160 00
Město:
Prague
Země:
Czech Republic
Export ICS

Partneři klubu