Aktuální projekty klubu

Díky zapálení našich členů se nám daří vytvářet skvělé věci! V současné době realizujeme následující projekty, o kterých se můžete dozvědět více v níže uvedeném textu:

• PMcon 2017
  • TalentMagnet 2017
  • Začni s neziskovkou 2017

PMcon 2017

PMcon je konference projektového řízení pořádaná Studentským klubem projektového řízení. Jedná se o jednodenní akci cílenou hlavně na studenty VŠ a juniorní projektové manažery. Konference bude složená z přednášek projektových manažerů z praxe a workshopů. Celý den pak zakončí neformální networkingové setkání. Letošní ročník bude již čtvrtým v pořadí a stejně jako v minulých letech se uskuteční v průběhu června. Ten poslední přivítal na 150 účastníků a řadí se tak mezi největší tuzemské akce v tomto oboru.

Web projektu: www.pmcon.cz

TalentMagnet 2017

Paralelně s konferencí PMcon 2017 pořádáme rovněž Talent Magnet, což je festival stáží a pracovních příležitostí cílený na studenty a juniory se zájmem o práci v projektovém řízení, marketingu a na ekonomických pozicích. Akce je pro návštěvníky skvělou příležitostí seznámit se s předními firmami, které nabízí stáže a pracovní programy pro studenty a absolventy. Na základě pozitivního ohlasu z řad studentů i vystavujících společností jsme se rozhodli uspořádat již třetíročník. Sledujte nás, ať vám neunikne zajímavé zaměstnání.

Web projektu: www.talentmagnet.cz

Začni s neziskovkou 2017

Dalším projektem je v pořadí již čtvrtý ročník veletrhu Začni s neziskovkou. Tato událost dává návštěvníkům příležitost setkat se se zástupci celé řady tuzemských neziskových organizací, seznámit se s jejich činností, navázat kontakty a zprostředkovat nabídku pracovních příležitostí, stáží, dobrovolnictví či spolupráce na bakalářských a diplomových pracích.

Web projektu: www.zacnisneziskovkou.cz

Máš chuť se do některých z těchto projektů zapojit? Zjisti víc v sekci Přidej se k nám!

Partneři klubu