Událost

Název:
Konference PMcon 2018 - "Projekťák v digitálním věku"
Kdy:
pátek, 25. 5. 2018
Kde:
Česká zemědělská univerzita v Praze - Praha, Hlavní město Praha
Kategorie:
Akce SKPŘ

Popis

Jak se při řízení projektů popasovat s výzvami, které přináší globální tržní prostředí či svět virtuálních týmů? Jak pracovat s nastupující generací odchovanou počítači, sociálními sítěmi a internetem? Co si představit pod pojmem digitalizace v projektovém řízení nebo co to je Design Thinking? Na tyto a mnohé další otázky naleznete odpověď na konferenci PMcon 2018!

Pátý ročník akce, která je připravována především pro studenty a juniory ve světě projektového řízení, nese podtitul „Projekťák v digitálním věku“. Uskuteční se 25. května 2018 v prostorách ČZU v Praze. Na přednáškách a workshopech vedených zkušenými profesionály načerpáte nové znalosti uplatnitelné při práci na vlastních projektech i inspiraci pro svůj další rozvoj.

Tradiční součástí akce je i festival pracovních příležitostí TalentMagnet, kde si návštěvníci mohou najít zajímavou stáž nebo dokonce novou práci. Po skončení hlavního programu se můžete těšit na navazující networking s přednášejícími, vedoucími workshopů a dalšími účastníky akce. Mezi novinkami letošního ročníku nebudou chybět také tematické diskuzní stolyinteraktivní okénka. Zejména ale můžete očekávat den protkaný digitálními technologiemi, dobrou náladou a cennými zkušenostmi vašich kolegů.

Kompletní informace o akci a vstupenky seženete na: www.pmcon.cz 

Místo

Ulice:
Kamýcká 961/129
PSČ:
165 00
Město:
Praha
Stát:
Hlavní město Praha
Země:
Czech Republic
Česká zemědělská univerzita v Praze
Export ICS

Partneři klubu